Narzędzia użytkownika

Narzędzia witryny


sempowisko:faq

Różnice

Różnice między wybraną wersją a wersją aktualną.

Odnośnik do tego porównania

Poprzednia rewizja po obu stronach Poprzednia wersja
Nowa wersja
Poprzednia wersja
sempowisko:faq [2011/04/21 22:43]
swiech
sempowisko:faq [2013/02/13 20:00] (aktualna)
Linia 8: Linia 8:
  
 == 3) Jak długo powinien trwać mój referat? == == 3) Jak długo powinien trwać mój referat? ==
-Czas przeznaczony na referat to około ​15-20 min, choć nie będziemy wieszać Referentów,​ gdy nieco nagną te ramy :). Limit ustanowiliśmy,​ by każdy miał szanse coś powiedzieć,​ a jednocześnie ​mozna bylo skonstruować ramowy plan imprezy.+Czas przeznaczony na referat to 15 min + 5 min na pytania. Limit ustanowiliśmy,​ by każdy miał szanse coś powiedzieć,​ a jednocześnie ​można było skonstruować ramowy plan imprezy.
  
 == 4) Mieszkam poza Krakowem ale chciałbym przyjechać na SeMPowisko. Czy mogę liczyć na jakąś pomoc ze strony organizatorów?​ == == 4) Mieszkam poza Krakowem ale chciałbym przyjechać na SeMPowisko. Czy mogę liczyć na jakąś pomoc ze strony organizatorów?​ ==
-Jasne! Wystarczy napisać na adres : Sempowisko2011@smp.if.uj.edu.pl ​lub skontaktować się z kimś z organizatorów (zakładka kontakt). Na pewno postaramy się jakoś pomóc.+Jasne! Wystarczy napisać na adres : sempowisko12@gmail.com lub skontaktować się z kimś z organizatorów (zakładka kontakt). Na pewno postaramy się jakoś pomóc.
  
sempowisko/faq.txt · ostatnio zmienione: 2013/02/13 20:00 (edycja zewnętrzna)