Narzędzia użytkownika

Narzędzia witryny


sempowisko:sempowisko_2013

Różnice

Różnice między wybraną wersją a wersją aktualną.

Odnośnik do tego porównania

Poprzednia rewizja po obu stronach Poprzednia wersja
sempowisko:sempowisko_2013 [2013/05/20 22:29]
picek [SeMPowisko 2013]
sempowisko:sempowisko_2013 [2013/05/20 22:46] (aktualna)
picek
Linia 1: Linia 1:
 ====== SeMPowisko 2013 ====== ====== SeMPowisko 2013 ======
  
-XI SeMPowisko 2013 odbędzie się **24,25,26 maja** (sobota-niedziela)w **Klubie Studenckim Rotunda (wykład Adama Ciesielskiego)**,​ w **sali 15** Wydziału Chemii UJ przy **ul. Ingardena** oraz **057** Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ przy **ul. Reymonta**.+XI SeMPowisko 2013 odbędzie się **24, 25, 26 maja** (sobota-niedziela) w **Klubie Studenckim Rotunda (wykład Adama Ciesielskiego)**,​ w **sali 15** Wydziału Chemii UJ przy **ul. Ingardena** oraz **057** Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ przy **ul. Reymonta**.
  
 Przewidziane są sesje dotyczące fizyki, bio (-logii, -technologii,​ -chemii), informatyki,​ matematyki i innych dziedzin ścisłych. Stawiamy na tematykę interdyscyplinarną. Przewidziane są sesje dotyczące fizyki, bio (-logii, -technologii,​ -chemii), informatyki,​ matematyki i innych dziedzin ścisłych. Stawiamy na tematykę interdyscyplinarną.
  
-**Rejestracja Uczestników** odbywać się będzie **25 maja w** godzinach **10.00-11.00 w hallu Wydziału Chemii przed salą 15** - podczas rejestracji Uczestnicy otrzymają gadżety, materiały konferencyjneoraz bloczki na obiad. ​+**Rejestracja Uczestników** odbywać się będzie **25 maja w** godzinach **10.00-11.00 w hallu Wydziału Chemiiprzed salą 15** - podczas rejestracji Uczestnicy otrzymają gadżety, materiały konferencyjne oraz bloczki na obiad. ​
 ====== Plan Konferencji ====== ====== Plan Konferencji ======
-Pierwsza wersja ​**planu konferencji** wraz z **ostateczną listą zaakceptowanych referatów** ​ znajduje się [[http://​smp.if.uj.edu.pl/​~picek/​plansempowiska.pdf|tutaj]]. Plan, w przeciwieństwie do listy referatów, nie ma charakteru ostatecznego - może ulec drobnym zmianom z przyczyn niezależnych.+**Plan konferencji** wraz z **ostateczną listą zaakceptowanych referatów** ​ znajduje się [[http://​smp.if.uj.edu.pl/​~picek/​plansempowiska.pdf|tutaj]]. Plan, w przeciwieństwie do listy referatów, nie ma charakteru ostatecznego - może ulec drobnym zmianom z przyczyn niezależnych. Ponadto dostępna jest już [[http://​smp.if.uj.edu.pl/​~picek/​folderek.pdf|Książka Abstraktów]] zawierająca streszczenia planowanych wystąpień. 
 + 
 +**Rejestracja Uczestników** odbywać się będzie **25 maja w** godzinach **10.00-11.00 w hallu Wydziału Chemii przed salą 15** - podczas rejestracji Uczestnicy otrzymają gadżety, materiały konferencyjne,​ oraz bloczki na obiad
  
-Pragniemy też zwrócić uwagę Uczestników na kilka nowinek które pojawiły się w planie: wykład **Adama Ciesielskiego** będzie miał charakter wigilijny - ze względu na wyjazd prelegenta odbędzie się **w piątek, 24 maja** w nieznanym ​na razie miejscu. Ponadto po raz pierwszy część prezentacji (**cały pierwszy dzień konferencji**) odbywać się będzie w budynku **Wydziału ​ Chemii UJ** przy ulicy **Ingardena 3**+Pragniemy też zwrócić uwagę Uczestników na kilka nowinekktóre pojawiły się w planie: wykład **Adama Ciesielskiego** będzie miał charakter wigilijny - ze względu na wyjazd prelegenta odbędzie się **w piątek, 24 maja** w **Klubie Studenckim Rotunda** - czas po nim będzie przeznaczony ​na wieczorek zapoznawczy. Ponadto po raz pierwszy część prezentacji (**cały pierwszy dzień konferencji**) odbywać się będzie w budynku **Wydziału ​ Chemii UJ** przy ulicy **Ingardena 3, sala numer 15**.
  
 ====== Publikacja ====== ====== Publikacja ======
Linia 17: Linia 19:
 ====== Rejestracja ====== ====== Rejestracja ======
  
-Rejestracja na SeMPowisko 2013 została zamknięta zgodnie z planem **17.05**. Pomimo to zapraszamy wszystkich chcących **wysłuchać** któregokolwiek (lub wszystkich) referatów - miejsc na sali wystarczy nikogo wyrzucać nie będziemy.+Rejestracja na SeMPowisko 2013 została zamknięta zgodnie z planem **17.05**. Pomimo to zapraszamy wszystkich chcących **wysłuchać** któregokolwiek (lub wszystkich) referatów - miejsc na sali wystarczynikogo wyrzucać nie będziemy.
  
  
  
 ====== Sponsorzy ====== ====== Sponsorzy ======
-Dziękujemy za wsparcie **wydziałom Fizyki i Chemii UJ** które udostępniły nam sal na potrzeby konferencji. Środki finansowe na jej przeprowadzenie uzyskaliśmy od **Rady Kół Naukowych UJ**, za co również jesteśmy wdzięczni.+Dziękujemy za wsparcie **wydziałomFizyki, Astronomii ​Informatyki Stosowanej** oraz **Chemii UJ**które udostępniły nam sale na potrzeby konferencji. Środki finansowe na jej przeprowadzenie uzyskaliśmy od **Rady Kół Naukowych UJ**, za co również jesteśmy wdzięczni.
  
  
sempowisko/sempowisko_2013.txt · ostatnio zmienione: 2013/05/20 22:46 przez picek