30-lecie SMP


Zjazd absolwentów SMP

Kiedy: 18-21 kwietnia 2024 (główna gala jubileuszowa w sobotę 20 kwietnia)
Gdzie:
Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego, ul. Profesora Stanisława Łojasiewicza 11, Kraków
Gala jubileuszowa 20 kwietnia 2024: Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego, ul. Krupnicza 33, Kraków
Zapisy: indico.cern.ch/e/SeMPowisko2024

Ile to już lat?

Studia Matematyczno-Przyrodnicze powstały w 1994 roku, w maju 2024 roku będziemy zatem obchodzić okrągły jubileusz. Jeśli jesteś absolwentem SMP albo osobą zaprzyjaźnioną z SMP, to bardzo cieszymy się, że jesteś z nami, i serdecznie zapraszamy Cię do udziału w nadchodzących obchodach 30-lecia. Jeżeli masz taką możliwość, to bardzo prosimy o rozpowszechnianie poniższych informacji wśród pozostałych absolwentów.

SeMPowisko

Zjazd absolwentów SMP jest głównym punktem w obchodach 30-lecia naszego kierunku. Główna gala jubileuszowa odbędzie się w sobotę w Auditorium Maximum UJ. Z zaproszonymi referatami wystąpią absolwenci zajmujący się badaniami we wszystkich dziedzinach oferowanych w ramach SMP. Będzie to niepowtarzalna okazja na poznanie pozostałych absolwentów i wspominanie czasów studenckich. Obchody jubileuszu i uroczysta gala będą częścią organizowanej co roku, od ponad 20 lat, konferencji SeMPowisko. Wydarzenie będzie więc miało również charakter naukowy zachowując tym samym idee SMP.

Zostańmy w kontakcie

Oprócz tej strony na której właśnie jesteś, informacje o nadchodzących wydarzeniach związanych z jubileuszem 30-lecia, np. często zadawane pytania, możesz znaleźć na stronie sempowisko.com. Na tamtej stronie zostaną opublikowane książka abstraktów (najpóźniej do kilku dni przed rozpoczęciem konferencji) oraz publikacja pokonferencyjna (najpóźniej do końca września 2024).

Dla użytkowników Facebooka przygotowana została także grupa zrzeszająca absolwentów, dostępna pod linkiem: smp.if.uj.edu.pl/grupa-absolwentow-fb. To doskonałe miejsce do wymiany wspomnień i śledzenia najnowszych informacji o organizowanym jubileuszu.

Dla osób preferujących informacje mailowe powstała ankieta dostępna pod linkiem: smp.if.uj.edu.pl/lista-mailowa-30lecie. Na podany w ankiecie adres mailowy wysyłane będą najważniejsze wiadomości organizacyjne dotyczące 30-lecia.

autorka: Ksymena Poradzisz

CC BY-SA 4.0 KMPS UJ. Last modified: February 15, 2024. Credits for unowned content. Website built with Franklin.jl and the Julia programming language.
Unfortunately we ran out of cookies. If you want some, buy them and leave them on our table.